Prodejna Nový Jičín
Horní nádraží 47

poptávkový formulář

Máte zájem o kalkulaci nebo o jiné informace?

Napište nám!

O nás

Firma

IR-PROGRES je od roku 1993 spolehlivým dodavatelem kompletního vybavení pro Vaše koupelny. Svým rozsahem činnosti v tomto oboru patří mezi nejvýznamnější společnosti v moravskoslezském regionu. Svým dlouholetým, vytrvalým působením na trhu patří mezi významné odběratele mnohých výrobců z řad členských zemí Evropské unie.

Své služby nabízí zákazníkům v maloobchodních prodejnách i firmám ve velkoobchodě.

Maloobchod

Ve vzorkových prodejnách v Novém Jičíně na Horním nádraží a Frýdku-Místku na Příborské ulici Vám profesionálně školený personál poskytne veškeré dostupné informace o nabízených produktech. Výběr zboží můžete shlédnout ve vybavených koupelnových boxech. Naleznete zde ukázku českých a zahraničních významných výrobců obkladů a dlažeb, van, sprchových koutů, sanitárních zařízení, baterií a koupelnového nábytku. Navíc se na našich prodejnách můžete domluvit s grafikem na zhotovení grafického návrhu Vaši koupelny.

Velkoobchod

Zastupujeme nejvýznamnější české a zahraniční výrobce. Z polských výrobců dovážíme mimo zboží velkých a velmi známých výrobců - Opoczno, Paradyž a Polcolorit i mnoho menších, méně známých firem. Funkční a spolehlivá logistika nám umožňuje v krátkém časovém termínu dopravit zboží na místo určení po celé ČR. 

IR - PROGRES, spol. s r.o. | 2023 Poski.com s.r.o. Webové stránky vytvořilo Poski.com. Specialista na tvorbu webových stránek a webdesign.
frame-scrollup